DOKUMENTALNY REPORTAŻ ŚLUBNY / Documentary wedding photography

Fotografia choć na ogół traktowana pobocznie i hobbistycznie nie jest obca członkom Marry Me Studio. Świadczą o tym wykształcenie fotograficzne, zamiłowanie do kadrowania i reportażu czy nawet oficjalny wernisaż w jednej z najbardziej znanych galerii w Krakowie skrycie wpisane w portfolio tworców ekipy.

Mimo tego, Marry Me Studio nie planowało poszerzenia oferty o fotografię ślubną. Przyczyną zmiany tej decyzji są rokrocznie powracające pytania o możliwość wykonania fotograficznego reportażu ślubnego w stylu i klimacie typowym dla naszych filmów. Dotychczas mogliśmy jedynie odsyłać Państwa do fotografów ślubnych, których cenimy, znamy i których twórczość fotograficzna trafia w nasz gust. Postanowiliśmy więc urozmaicić naszą ofertę ślubną o fotografie dla tych, którym podoba się nasz filmowy styl przez wielu uważany za nietypowy i oryginalny za co jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Tagi: fotograficzny reportaż ślubny, wyjątkowe zdjęcia ślubne, nietypowe zdjęcia ślubne, film i fotografia ślubna, artystyczne fotografie ślubne, dokumentalne zdjęcia ślubne, Marry Me Studio zdjęcia ślubne, fotografia ślubna, zdjęcia ślubne w pałacu, sesja plenerowa, kamerzystanawesele.com, destination wedding photographer Cracow, cinematic wedding photography, wedding film and photography Poland,