Wesele w Pałacu Śmiłowice i ślub w Kopalni Soli z Pałacem Bonerowskim w tle

Wesele w Pałacu Śmiłowice i ślub w Kopalni Soli z Pałacem Bonerowskim w tle

Czas goni. Każdy się rozwija. Wszystko się zmienia. Postanowiliśmy przybliżyć kilka realizacji, które zapadły nam w pamięć choć od ich realizacji minęło, że trochę czasu.

Takim przykładem jest właśnie ten nietypowy teledysk ślubny. Dlaczego nietypowy ? Między innymi dlatego, że para, dla której go wykonaliśmy była wręcz wymarzoną dla każdego „kamerzysty na wesele” czy fotografa ślubnego. Otwarta, ciekawa, pomocna, szczera, entuzjatyczna, naturalna i zgadzająca się na chyba wszytskie nasze pomysły 🙂 Tak więc moglismy stworzyć film dokładnie tak jak robilibyśmy go dla samych siebie. Jak ?

Nietypowy teledysk ślubny z wesela w Pałacu w Śmiłowicach i ślubu w Kopalni Soli urozmaicony czarno białymi ujęciami z kamery Super8.

Dopiero 101 metrów pod ziemią nasi bohaterowie znaleźli upragniony spokój, aby w pełnej prywatności i przy muzyce Bel Canto zawrzeć związek małżeński. Bardzo mile wspominamy ślub naszych bohaterów nie tylko ze względu na piękne dekoracje weselne Pałacu Śmiłowice, czy ślub w Kopalni Soli, albo eleganckie przygotowania w Pałacu Bonerowskim na krakowskim Rynku.

Rynek Główny w Krakowie o świcie filmowany dronem – tylko to wstawanie… brrrr

Wracamy do niego z uśmiechem na ustach, ponieważ urzekła nas nasza Panna Młoda – jej wspaniały sposób bycia, klasa, zachowanie, humor. Oj szczęściarz z Pana Młodego !

Przygotowania w Pałacu Bonerowskim trwają, a szampanik się chłodzi 🙂
Przygotowania w Pałacu Bonerowskim, czyli pełna zgodność klimatu vintage tego pięknego wesela w Pałacu Śmiłowice. Almost ready, right ?

Co ciekawe okazało się, że nasza Panna Młoda na codzień pracuje w firmie zajmującej się produkcją filmową, spotami, filmami dokumentalnymi, itp. Także nie tylko byliśmy dumni z tego, że wybór Marry Me Studio był podjęty bardzo świadomie ale z drugiej strony nasycał nas lekkim dreszczykiem niepewności.

Makijaż ślubny w stylu retro w Pałacu Bonerowski. Rach ciach i zaraz będzie bóstwo 🙂

Czy to co stworzymy sposoba się osobie, która na codzień ma do czynienia z profesjonalną produkcją filmową, produkcjami festiwalowymi i czy stworzony przez nas film ślubny dostanie aprobatę kolegów z pracy naszej panny Młodej?

A oto i ON. Pan Młody we własne osobie !
i jeszcze zawiązać buty… 🙂
Muszka, marynarka i gotowe. Uff, nie to co Panny Młode 🙂

Dobrze,ze dopiero poźniej się dowiedzieliśmy, ze jedna z produkcji z firmy naszej bohaterki została chwilę potem wybrana na festiwal filmowy Sundance 😉 Co prawda nasi bohaterowie mieszkali na codzień za granicami Polski to ślub w Krakowie, a właściwie w Kopalni Soli w Wieliczce był ich wymarzonym pomysłem. Wesele w Pałacu Śmiłowice było kolejnym wyborem oscylującym w otoczeniu Krakowa i pałacowego klimatu. Ale od początku.

A suknia ślubna wisząca na kratce klimatyzacyjnej w Pałacu Bonerowskim wygląda tak.

Kontakt z naszą Panną Młodą był bardzo udany – mimo, ze tylko telefonicznie i mail’owo. Na szczęście udało nam się spotkać z parą jeszcze przed dniem ślubu co tylko utwerdziło nas w przekonaniu, że spotkaliśmy wspaniałych ludzi !

No kiedy go wreszcie otworzą ?

Chcąc pomóc w poszukiwaniach najlepszych usługodawców na wesele postanowiliśmy zaproponować to co uważaliśmy za najlepsze.

Widzialiście kiedys takie obcasy ??
Nietypowe buty ślubne Panny Młodej od Irregular Choice – faktycznie irregular 🙂

Tak więc poleciliśmy najlepszy zespół na wesele, a na pewno taki, który naszym zdaniem jest w czołówce krajowej, czyli Zespół Terytoria, który oferował bardzo profesjonalne oświtlenie na weselu dzięki czemu nie musieliśmy się martwić czy parkiet nie będzie za ciemny ale mieć pewność, że starowanie oświetlenie sceniczne wesela będzie na najwyższym poziomie 🙂

just happy !

Wesele w Pałacu Bonerowskim sie co prawda nie odbyło ale zapytani o eleganckie miejsce na przygotowania w centrum Krakowa zaproponowaliśmy właśnie ten obiekt na samym Rynku w Krakowie.

Tu mi coś. Coś gryzie !
Temu misiu się oczko .. 😉

Moglismy się poczuć jak najlepszy wedding planner w Krakowie, ponieważ co nie poleciliśmy – to zostało wybierane przez naszą parę młodą:) To się nazywa współpraca ! Pokaz fajerwerków na weselu ? Czemu nie – taką atrakcję także poleciliśmy naszej parze, która również zdecydowała się na taki dodatek wydarzeń wesela w Pałacu pod Krakowem.

Final touches 🙂

To nie koniec poleceń 🙂 Jeszcze zaproponowaliśmy kilku najlepszych fotografów ślubnych, z których najbardziej do gustu naszej parze przypadł Antoni Fotograf. W tak zacnym gronie musiliśmy stworzyć jakiś nietypowy film ślubny – nie było odwrotu 🙂

Pan bardzo Młody

Pomógł nam w tym bardzo wybór Panny Młodej w kwestii dodatków filmowych, które uatrakcyjniły film i teledysk ślubny dzięki czemu wielokrotnie słyszeliśmy poźniej od ludzi z branży, że „ten teledysk ślubny jest taki nietypowy” – hehe to sprawka naszej mega współpracy z naszą wspaniałą Panną Młodą 🙂 Ok.

Pałac Bonerowski z góry
classy !
figurka na dachu 🙂
Razem !

Co to więc za dodatki ? Filmowanie ślubu kamerą Super8, czyli dla niewtajemniczonych filmowanie starą kamerą na czarno białą taśmę filmową 8mm! Oj zrobiło to klimat !! Do tego parze się spodobały poranne ujęcia miasta, które nagraliśmy bladym świtem i wstawiliśmy to teledysku i filmu ślubnego jako wstęp – warto było wstać o 3 w nocy… albo w sumie rano… i odespać też było warto 😉

Ready, steady, go !
Najdłuższy żyrandol ever ! Będąc w Krakowie prosimy zajrzeć do Pałacu Bonerowski !
And there she was !
Karoca, Rynek Głowny w Krakowie – co może być lepszego !?

I jeszcze filmowanie dronem na weselu. Kto nas zna ten wie, ze ujęcia dronem na weselu robimy często tak naprawdę na spokojnie w innym dniu. Tutaj zrobilismy je też częściowo o świcie – ujęcia nalotu na Sukiennice w Krakowie poprzez wieże Kościoła Mariackiego 🙂

Niezła jazda była ..
Uroki ślubów w Kopalni 😉

Do tego jeszcze trochę ujęć z drona Pałacu Bonerowskiego i oczywiście cała sesja z filmowaniem dronem Pałacu Śmiłowice z czego najlepsze ujęcia znalazły się w teledysku ślubnym i całym filmie. Z takim przygotowaniem i współpracą szykował się najlepszy teledysk ślubny roku !

Jest! Panna Młoda prowadzona do ołtarza przez swojego tatę ! To jest coś !
Skalny sufit. Solny sufit !

Dzień ślubu zaczęliśmy wcześnie. Przygotowania w Pałacu Bonerowskim okazały się o tyle zbawienne, że Państwo Młodzi byli rozlokowani w eleganckich apartamentach obok siebie przez co upały tego dnia nie dały się nam tak bardzo we znaki.

Kaplica w Kopalni Soli w Wieliczce – ale ta kameralna !

Wspaniałe wnętrza Pałacu Bonerowski, hall, czy starodawne aparatamenty z przepięknym klimatycznym wystrojem i idealnie dobranymi tapetami wpisywały sie idealnie w stylistykę retro wesela.

Pałac Śmiłowice oczkiem drona Marry Me Studio 🙂
A tak z wyyysoka 🙂

Oczywiście nie mogliśmy się powstrzymać od uwiecznienia tego chyba najdłuższego żyrandola w Krakowie na ujęciu ze schodzącą Panną Młodą po hotelowych schodach – co można zobaczyć w teledysku ślubnym. Po przygotowaniach przyszedł czas na ślub w Kopalni Soli w Wieliczce 🙂 Poddając się procedurze góniczej, zjechaliśmy z garstką gości weselnych 101 metrów pod ziemię !

Wejście smoków !
„Biały Miśśś..”
o-o-o-o !
Rock n’ Roll Bride is here !
Terytoria vocal !

Ze względu na ilość gości ślubnych winda musiała wykonać wiele kursów ale nie wydaje się nam, aby dla kogoś z zebranych taka przejażdżka nie była atrakcją 🙂 Czas na ceremonię ! Subtelnie przystrojona kaplica w solnej skale robiła wrażenie. Co ciekawe nasza para zdecydowała się na nietypowy ślub w Kopalni Soli, ponieważ odbyłsie nie w najczęściej wybieranej Kaplicy św Jadwigi ale w kameralnej Kaplicy dzięki, której para i zebrani gości zyskali intymność mogąc się odizolować od zwiedzających kopalnię turystów. Były emocje, wzruszenie, przysięgi, wymiana obrączek i gratulacje. A wszytsko pod ziemią 🙂 Teraz juz czas się odprężyć! Do windy.. po kolei – nie wszyscy naraz ! A tak przecież jest dzień! A teraz kierunek: wesele w Pałacu Śmiłowice!

Były emocje !
’Z dala od zgiełku, zamętu..”
Plenerek w dniu ślubu? Czemu nie !
Bardzo oryginalne foto pary 😉

Po przyjeździe zdąrzyliśmjy zrobić jeszcze trochę ciekawych ujęć – jeden z członków naszej ślubnej ekipy Marry Me Studio był już wcześniej na miejscu, aby zrobić ciekawe ujęcia dekoracji weselnych przed przybyciem gości. Po przybiciu piątek z członkami zespołu Terytoria zaczailiśmy się na przyjazd Państwa Młodych w sali na pierwszym piętrze wraz z Antoni Fotograf.

Pokaz fajerwerków był super !
Pjur lov !
Czas na romantyczne kisy !

Co ciekawe, ktoś nas omyłkowo zamknął w tej sali, więc po przyjeździe pary i chwilowej radości z ciekawego ujęcia z wysoka, miny szybko nam zrzedły kiedy okazało się, ze para właśnie wysiada z auta a my jesteśmy uwięzieni na górze 🙂 Nasz operator był na szczęscie na dole także bardziej desperacko bić w drzwi musiał Antoni Fotograf, którego lament zaniepokoił jedną z kelnerek, która owolniła nas umożliwiając dokumentowanie kolejnych wydarzeń tego pięknego wesela w Pałacu Śmiłowice.

i jeszcze 😉

Przywitanie, pierwszy toast, pierwszy taniec, „pierwszy” pocałunek 😉 i czas na taniec. Nie zapominajmy o pokazie fajarwerków na weselu, które zrobiło wspaniałe wrażenie na wszytskich zgromadzonych 🙂 Mimo napiętego grafiku udało się nam wykraść Antoniemu naszą parę na chwilę, aby zebrać kilka ujęć plenerowych z naszymi bohaterami mimo, ze już zachód deptał nam po… śródstopiu 🙂

Dzień pełen emocji dobiegał końca, przynajmniej dla Marry Me Studio. Zadowoleni z zebranego materiału pożeganliśmy się z naszą ukochaną parą , aby udać się na spoczynek ! Teraz juz „tylko”… MONTAŻ !!!! A jak to wyszło ? No właśnie, zobaczcie Państwo sami 🙂

najlepszy kamerzysta na wesele, nagrodzony teledysk ślubny, najlepszy teledysk ślubny, zwycięzca konkursu, najlepszy polski filmowiec, weva pro