MARRY ME STUDIO // NIETYPOWY TELEDYSK ŚLUBNY | storytelling destination wedding cinematographer

Początki operatorów Marry Me Studio – Artystyczny Film Ślubny to filmy dokumentalne, a szczególnie filmy o sportach ekstremalnych. W ten sposób dokumentalno – teledyskowa forma produkcji filmowych niezbywalnie wpisała się twórczość ekipy dowodząc, że Marry Me Studio to nie tylko artystyczny film ślubny.

DYSKRECJA

Dyskretne filmowanie to umiejętność nabywana przez lata podczas rozmaitych realizacji dokumentalnych, w których braliśmy udział. W dniu ślubu staramy się zachowywać w sposób możliwie najmniej zauważalny. Zamiast wielkich kamer czy nieporęcznych mikrofonów stosujemy sprzęt filmowy, który umożliwia nam nagranie wysokiej jakości dźwięku i obrazu nie rozpraszając zaproszonych. Ubrani jak Państwa goście weselni znikamy w tłumie zachowując dyskrecję, która umożliwia uchwycenie naturalnych emocji.

NATURALNOŚĆ

Filmując nie stosujemy sztucznego oświetlenia, ponieważ nie ma lepszego światła niż to naturalne. Podczas postprodukcji odnajdujemy się w stonowanej kolorystyce, aby Państwa filmy ślubne prezentowały się jeszcze bardziej prawdziwie i naturalnie.

ELEGANCJA

Poprzez ubiór, stosowne do sytuacji zachowanie oraz stylistykę tworzonych teledysków ślubnych jak i pełnych filmów ślubnych elegancja towarzyszy każdemu etapowi powstawania Państwa filmów. Nietypowe kadry filmowe odpowiednio uwydatniają elegancję, styl i atmosferę filmowanych i fotografowanych wydarzeń. Bez względu na to czy jest to kameralny ślub plenerowy czy wielkie przyjęcie weselne na ponad 400 osób potrafimy się dostosować do potrzeb i wymagań ludzi różnych religii, kultur i narodowości.

DOŚWIADCZENIE

Odwiedziliśmy wiele miejsc, poznaliśmy wiele ludzkich historii. Każde nowe wydarzenie pozwala nam odkryć coś nowego, ulepszyć to co robimy czy spojrzeć na dany temat z jeszcze innej perspektywy. Wszystko to indywidualnie kształtuje nasze filmy ślubne, które zdaniem naszych klientów zawsze się od siebie odróżniają. Nie ukrywamy, że jest to spełnieniem naszych ambicji, aby każdy nasz film ślubny nie tylko był nietypowy ale też inny od poprzednich.

Najlepszy film ślubny” to sformułowanie, które już niejednokrotnie słyszeliśmy pod adresem naszych nietypowych teledysków ślubnych, co prawdopodobnie jest rezultatem charakterystycznego dla Marry Me Studio podejścia do realizacji ślubnych produkcji filmowych.

Tagi: dyskretne filmowanie ślubu, elegancki film ślubny, najlepszy film ślubny, najlepszy teledysk ślubny, doświadczona ekipa filmowa, nietypowy film ślubny, plenerowy ślub, ślub w namiocie, ślub w zamku, wesele w zamku, wesele w namiocie, wesele w plenerze, dyskretne filmowanie ślubu, wesele w pałacu, film ślubny VIP, ślub celebrytów, wesele celebrytów, kamerzystanawesele.com, marry me studio, creative wedding film, best wedding highlight, the best of wedding film - teledysk ślubny