WARSZTAT Z FILMU ŚLUBNEGO | WARSZTATY DLA KAMERZYSTÓW NA WESELE / wedding film workshops Poland

Bardzo nas cieszy zainteresowanie naszym nietypowym podejściem do tworzenia filmów ślubnych. Zauważyliśmy ten trend wśród kamerzystów na wesele i fotografów ślubnych pragnących spróbować swoich sił w filmie ślubnym. Korzystając z dotychczasowego doświadczenia członków Marry Me Studio w branży filmu ślubnego jak i filmu dokumentalnego postanowiliśmy wypełnić niszę na rynku warsztatów filmowych wprowadzając warsztaty z filmu ślubnego. W oparciu o pytania i sugestie zainteresowanych naszymi działaniami w branży ślubnej przygotowaliśmy cztery formy warsztatów z filmu ślubnego.

warsztaty filmu ślubnego

„Filmowe konsultacje online” – coraz częściej otrzymujemy prośby o analizę i ocenę teledysków ślubnych czy filmów ślubnych innych kamerzystów na wesele. Jesteśmy proszeni o wskazówki, porady i rozwiązania. Rozumiemy, że nie każdy ma czas na spotkanie dlatego wprowadziliśmy możliwość konsultacji online. Analizujemy i omawiamy wówczas Wasze teledyski ślubne i filmy ślubne starając się pomóc osiągnąć jak najlepszy rezultat. Podpowiadamy różne rozwiązania, dzięki którym Wasze filmy stają się ciekawsze i bardziej profesjonalnie przygotowane.
Zgłoszenia indywidualne na ślubne warsztaty w formie „filmowe konsultacje online” prosimy przesyłać poprzez formularz.

„1na1” – indywidualne spotkanie, podczas którego poruszamy wszystkie tematy interesujące kursanta i opowiadamy o wielu aspektach filmowania ślubów, montażu czy kwestiach biznesowych podając liczne przykłady. W trakcie warsztatu “1na1” dowiesz się jak stworzyć ofertę, jak zdobyć klientów, jak się reklamować, jakim sprzętem filmować śluby, jak rozwijać swoją ofertę, umiejętności i działania. Ponadto, jak uzyskać najlepszy dźwięk podczas nagrania ślubnego, jak uzyskać ciekawe kadry filmowe w trakcie przygotowań, na ślubie i podczas wesela. Warsztat “1na1” to również możliwość wyjścia w teren ze sprzętem (glidecam, slider, statyw, monopod, dslr rig, w tym system audio i inne – zależnie od potrzeby i stylu filmowania danego kursanta), aby przekazywana wiedza na temat filmowania była praktyczna. Powiemy także jak radzić sobie z nieudanymi ujęciami filmowymi na etapie edycji filmu ślubnego (przepalone ujęcia, trzęsące się ujęcia), jak sobie radzić ze stresującymi momentami podczas ślubu (trudny ksiądz, niemili goście weselni, roszczeniowa para) czy skuteczną organizacją pracy w dniu nagrania ślubnego i wiele innych. Termin warsztatu jest dostosowany indywidualnie do dostępności kursanta. Zgłoszenia indywidualne na ślubne warsztaty filmowe „1na1” prosimy przesyłać poprzez formularz.

„2w1” – nasz operator filmuje Twoje zlecenie razem z Tobą, prezentując nasze podejście do filmów ślubnych. Jest to pierwsza taka forma warsztatów w Polsce, w której oprócz szkolenia i wsparcia w trakcie realizacji zlecenia, otrzymujesz materiał filmowy wraz z prawami do jego użycia. Wszystko odbywa się w sposób dyskretny, dla Pary Młodej oraz gości weselnych jesteśmy członkiem Twojej ekipy.

Podczas warsztatu 2w1 otrzymujesz:
– operatora filmowego Marry Me Studio, towarzyszącego Ci przez cały dzień realizacji zlecenia;
– wiedzę praktyczną – wskazówki oraz porady dotyczące m.in. techniki kadrowania, rejestracji dźwięku, organizacji pracy, przewidywania oraz bieżącą analizę poszczególnych etapów zlecenia;
– zdjęcia filmowe nagrane przez operatora Marry Me Studio, które możesz użyć we własnym filmie;
– sprzęt filmowy – dostęp do obiektywów, stabilizatorów, bezprzewodowego sprzętu audio i innych.
Zgłoszenia indywidualne na ślubne warsztaty filmowe “2w1” prosimy przesyłać poprzez formularz.

„W grupie raźniej” – spotkanie grupowe jest czwartą formą naszych warsztatów w wyznaczonym terminie i miejscu. Warsztaty będą poprzedzone naborami. Umożliwiają zapoznanie się nie tylko z systemem pracy naszej ekipy, sprzętem używanym podczas nagrań ślubnych (glidecam, slider, statywy, monopody, rig z follow focus w tym system audio i inne) czy objaśnieniem stosowanych przez członków Marry Me Studio rozwiązań w kwestii filmowania, montażu, prowadzenia biznesu czy reklamowania działalności. Jest to także możliwość poznania innych uczestników, ich rozwiązań i spostrzeżeń, ponieważ w tej formie warsztatów ślubnych stawiamy na wspólną dyskusję i dzielenie się sprawdzonymi rozwiązaniami.

Szczegółowy plan ślubnych warsztatów grupowych zostanie opublikowany w dniu rozpoczęcia naboru na warsztaty “W grupie raźniej”.

Marry Me Studio jest świadome indywidualności potrzeb każdego kamerzysty na wesele czy fotografa ślubnego dlatego wszelkie sugestie co do pożądanej tematyki czy istotności problemów związanych z filmem ślubnym prosimy zgłaszac poprzez formularz. Umożliwi nam to stworzenie warsztatów z filmu ślubnego, które będą dostosowane w pełni do potrzeb kursantów, a nie tylko wygody prowadzących warsztaty. Dotychczas staraliśmy się zebrać liczne pytania, które były nam najczęściej zadawane. W aktualnej tematyce warsztatów postanowiliśmy zawrzec także odpowiedzi na problemy, z którymi spotkali sie członkowie naszej ekipy Marry Me Studio w swojej już wieloletniej praktyce filmowej.

Tematyka warsztatów dla kamerzystów ślubnych obejmuje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:
Jak rozpocząć filmowanie ślubów; jak poprawnie kadrować; jak reklamować swoje usługi filmowe; jak stworzyć coś innego, swojego, nietypowego; jak prowadzić i rozwijać swój biznes; jak przygotować ofertę ślubną; jak współpracować z fotografem ślubnym; jak współpracować z parą – klientami kamerzysty na wesele; jak dostosować się do potrzeb klientów zachowując swój styl filmowania i montażu; jak sobie radzić z trudną parą; jak nagrywać dźwięk podczas ceremonii; jak montować film ślubny; jak uchwycić emocje w filmie ślubnym; jakie uzyskać filmowe kolory w trakcie post produkcji filmu ślubnego; jak zrobić film w stylu vintage; jakim sprzętem filmować ślub i jakich obiektywów używać w kościele; jak stać się nietypowym kamerzystą na wesele i wiele, wiele innych…

Ze względu na ograniczone możliwości czasowe prosimy o indywidualne zapytania na temat możliwych terminów spotkań warsztatowych.

Tagi: warsztaty dla kamerzystow na wesele, warsztaty z filmu slubnego, szkolenie z filmu slubnego, jak filmowac slub, jak filmowac wesele, jak nagrywac dzwiek na weselu, warsztaty slubne, warsztaty dla filmowcoc slubnych, jak nagrac film slubny, wedding film workshop, workshop for wedding videographers, warsztaty filmowe dla zaawansowanych