WARSZTAT Z FILMU ŚLUBNEGO | WARSZTATY DLA KAMERZYSTÓW NA WESELE / wedding film workshops Poland

Bardzo nas cieszy zainteresowanie naszym nietypowym podejściem do tworzenia filmów ślubnych wśród kamerzystów na wesele i fotografów ślubnych pragnących spróbować swoich sił w filmie ślubnym. Korzystając z dotychczasowego doświadczenia członków Marry Me Studio w branży filmu ślubnego jak i filmu dokumentalnego postanowiliśmy wypełnić niszę na rynku warsztatów filmowych wprowadzając warsztaty z filmu ślubnego w kilku formach. W oparciu o pytania i sugestie zainteresowanych naszymi działaniami w branży ślubnej przygotowaliśmy trzy formy warsztatów z filmu ślubnego.

warsztaty filmu ślubnego

“1na1” – indywidualne spotkanie, podczas którego poruszamy wszystkie tematy interesujące kursanta i opowiadamy o wielu aspektach filmowania ślubów, montażu czy kwestiach biznesowych podając liczne przykłady. W trakcie warsztatu “1na1” dowiesz się jak stworzyć ofertę, jak zdobyć klientów, jak się reklamować, jakim sprzętem filmować śluby, jak rozwijać swoją ofertę, umiejętności i działania. Ponadto, jak uzyskać najlepszy dźwięk podczas nagrania ślubnego, jak uzyskać ciekawe kadry filmowe w trakcie przygotowań, na ślubie i podczas wesela. Warsztat “1na1” to również możliwość wyjścia w teren ze sprzętem (glidecam, slider, statyw, monopod, dslr rig, w tym system audio i inne – zależnie od potrzeby i stylu filmowania danego kursanta), aby przekazywana wiedza na temat filmowania była praktyczna. Powiemy także jak radzić sobie z nieudanymi ujęciami filmowymi na etapie edycji filmu ślubnego (przepalone ujęcia, trzęsące się ujęcia), jak sobie radzić ze stresującymi momentami podczas ślubu (trudny ksiądz, niemili goście weselni, roszczeniowa para) czy skuteczną organizacją pracy w dniu nagrania ślubnego i wiele innych. Termin warsztatu jest dostosowany indywidualnie do dostępności kursanta.

Szczegóły naboru ślubnych warsztatów filmowych “1na1”: zgłoszenia indywidualne poprzez formularz.

“W dniu ślubu” – indywidualne szkolenie z tworzenia filmów slubnych w trakcie realnego zlecenia nagraniowego ekipy. Druga forma warsztatów to obecnośc kursanta podczas jednego z naszych faktycznych nagrań. Warsztat ma formę szkolenia “na żywo”, w trakcie którego uczestnik może zapoznać się z systemem naszej pracy w realu, sprzętem jaki wykorzystujemy (glidecam, slider, statyw, monopod, dslr rig z folow focus w tym system audio i inne), wyjaśnieniem stosowanych przez nas rozwiązań jak i konfrontacją wiedzy z rzeczywistością w trakcie faktycznego nagrania. W dniu szkolenia uczestnik wykorzysta wskazówki oraz swoją wiedzę i umiejętności, aby nagrać ujęcia, które zostaną wspólnie przeanalizowane i omówione. Z przyjemnością odpowiemy także na rozmaite pytania. Termin warsztatu jest dostosowany indywidualnie do dostępności kursanta uwzględniając kalendarz zleceniowy ekipy. Kursant ma zapewnione wyżywienie i transport z ekipą – więcej informacji udzialamy indywidualnie.

Szczegóły naboru ślubnych warsztatów filmowych “W dniu ślubu”: zgłoszenia indywidualne poprzez formularz.

“W grupie raźniej” – spotkanie grupowe jest trzecią formą naszych warsztatów w wyznaczonym terminie i miejscu. Warsztaty będą poprzedzone naborami. Umożliwiają zapoznanie się nie tylko z systemem pracy naszej ekipy, sprzętem używanym podczas nagrań ślubnych (glidecam, slider, statywy, monopody, rig z follow focus w tym system audio i inne) czy objaśnieniem stosowanych przez członków Marry Me Studio rozwiązań w kwestii filmowania, montażu, prowadzenia biznesu czy reklamowania działalności. Jest to także możliwość poznania innych uczestników, ich rozwiązań i spostrzeżeń, ponieważ w tej formie warsztatów ślubnych stawiamy na wspólną dyskusję i dzielenie się sprawdzonymi rozwiązaniami.

Szczegółowy plan ślubnych warsztatów grupowych zostanie opublikowany w dniu rozpoczęcia naboru na warsztaty “W grupie raźniej”.

Marry Me Studio jest świadome indywidualności potrzeb każdego kamerzysty na wesele czy fotografa ślubnego dlatego wszelkie sugestie co do pożądanej tematyki czy istotności problemów związanych z filmem ślubnym prosimy zgłaszac poprzez formularz. Umożliwi nam to stworzenie warsztatów z filmu ślubnego, które będą dostosowane w pełni do potrzeb kursantów, a nie tylko wygody prowadzących warsztaty. Dotychczas staraliśmy się zebrać liczne pytania, które były nam najczęściej zadawane. W aktualnej tematyce warsztatów postanowiliśmy zawrzec także odpowiedzi na problemy, z którymi spotkali sie członkowie naszej ekipy Marry Me Studio w swojej już wieloletniej praktyce filmowej.

Tematyka warsztatów dla kamerzystów ślubnych obejmuje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:
Jak rozpocząć filmowanie ślubów; jak poprawnie kadrować; jak reklamować swoje usługi filmowe; jak stworzyć coś innego, swojego, nietypowego; jak prowadzić i rozwijać swój biznes; jak przygotować ofertę ślubną; jak współpracować z fotografem ślubnym; jak współpracować z parą – klientami kamerzysty na wesele; jak dostosować się do potrzeb klientów zachowując swój styl filmowania i montażu; jak sobie radzić z trudną parą; jak nagrywać dźwięk podczas ceremonii; jak montować film ślubny; jak uchwycić emocje w filmie ślubnym; jakie uzyskać filmowe kolory w trakcie post produkcji filmu ślubnego; jak zrobić film w stylu vintage; jakim sprzętem filmować ślub i jakich obiektywów używać w kościele; jak stać się nietypowym kamerzystą na wesele i wiele, wiele innych…

Ze względu na ograniczone możliwości czasowe prosimy o indywidualne zapytania na temat możliwych terminów spotkań warsztatowych.

Tagi: warsztaty dla kamerzystow na wesele, warsztaty z filmu slubnego, szkolenie z filmu slubnego, jak filmowac slub, jak filmowac wesele, jak nagrywac dzwiek na weselu, warsztaty slubne, warsztaty dla filmowcoc slubnych, jak nagrac film slubny, wedding film workshop, workshop for wedding videographers, warsztaty filmowe dla zaawansowanych