Najpiękniejsze teledyski ślubne Marry Me Studio na portalu Wesele w Pałacu

Nasze eleganckie teledyski ślubne na stronie Wesele w Pałacu

Marry Me Studio filmowało śluby i wesela przeróżnym parom. I tym zwariowanym i tym stonowanym. Miejsca, do których byliśmy zapraszani zawsze wywierały na nas wrażenie. Bez względu czy było to wesele w remizie, stodole, sali weselnej, muzeum, pałacu czy zamku. Za każdym razem miały w sobie coś nietypowego zupełnie tak jak nasze pary. W ten sposób przez lata  zebrała się nam spora kolekcja takich ciekawych obiektów weselnych.

www.WeseleWpalacu.pl . Portal ten skupia się na publikowaniu eleganckich zdjęć i filmów z wesel i ślubów organizowanych w pałacach i zamkach. Propozycja publikacji naszych zdjęć i filmów na stronie Wesele w Pałacu to dla nas duże wyróżnienie! Super jest się znaleźć obok najlepszych fotografów ślubnych w Polsce. Szczególnie kiedy regularnie fotografują śluby w najpiękniejszych pałacach i zamkach w naszym kraju.

Wesele w Pałacu dopiero startuje więc ekstra jest wspierać takie projekty od początku ich kariery. Mam nadzieję, że już niedługo portal odniesie sukces poprzez liczne odwiedziny Panien Młodych. A także wszystkich zainteresowanych tematyką organizowania ślubów i wesel w pałacach i zamkach.

O ile mi wiadomo nie było jeszcze w Polsce jakiego portalu. Fajnie, że branża ślubna wciąż stymuluje do tworzenia nowych przedsięwzięć. Mogą inspirować przyszłe Pary Młode do tego gdzie zorganizować swój ślub i wesele.

Jak wspomniałem portal nakierowany jest na śluby i wesela w zamkach i pałacach więc oferuje to fajny wachlarz  możliwości. Wizualizacje planowanego przez parę ślubu czy wesela w danym pałacu czy zamku. Podpatrzenie jak na terenie takiego obiektu wygląda przykładowy ślub w plenerze. Jest to tez okazja do podpatrzenia dekoracji na weselach innych par organizujących przyjęcia w starych obiektach.

Na pewno podsuwa to też propozycje dworkowych, zamkowych i pałacowych obiektów, na które para jeszcze nie trafiła w swoim research’u. Z kolei dla nas filmowców ślubnych to nie tylko wyróżnienie. To  też i możliwość, że wraz z obiektem parze spodobają się nasze eleganckie teledyski ślubne. Nie ma to jak ślubne win – win !

Wszystkie przedstawione kadry filmowe pochodzą z naszych najpiękniejszych teledysków ślubnych, które zrealizowaliśmy dla wspaniałych Par Młodych z całej Polski i nie tylko.

Jeszcze raz zapraszamy do odwiedzenia strony www.weselewpalacu.pl gdzie znajdziecie Państwo nie tylko kadry z naszych najpiękniejszych teledysków ślubnych ale też cudowne reportaże fotograficzne najlepszych fotografów ślubnych w Polsce.

Oprócz tego możecie też zajrzeć na instagram Wesela w Pałacu i fejsik:

https://www.instagram.com/weselewpalacu/

https://www.facebook.com/weselewpalacu

najlepszy kamerzysta na wesele, nagrodzony teledysk ślubny, najlepszy teledysk ślubny, zwycięzca konkursu, najlepszy polski filmowiec, weva pro